Jesteś tu pierwszy raz? Wstęp do RFiD - poradnik dla początkującego

Wprowadzenie: W dzisiejszym dynamicznym środowisku logistycznym, efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw jest kluczowe dla sukcesu przedsiębiorstw. Nasz Klient, będący czołowym producentem mebli na świecie, doskonale zdaje sobie sprawę z tego faktu. W celu optymalizacji swoich procesów logistycznych, firma zdecydowała się na wdrożenie systemu HAXON FACTORY opartego na technologii RFID (Radio Frequency Identification) zintegrowanego w tym przypadku […]

Zaufali nam m.in.
Zamknij

Potrzebujesz pomocy?
Chcesz poznać szczegóły współpracy?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

    Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

    Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

    Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.