Tag HAX mini

Tag HAX mini

Tag Hax U-mini to chip, którego główną zaletą jest niewielki rozmiar (61.6*36.6*12.0mm) oraz możliwość umieszczenia go na przedmiotach metalowych, sprzęcie elektrycznym, sprzęcie IT czy przewodach

Tag HAX Micro

Tag HAX Micro

Tag HAX Micro to chip charakteryzujący się niewielkim rozmiarem (5*5*3mm), który został zaprojektowany specjalnie do znakowania przedmiotów wykonanych z metalu. Idealnie sprawdzi się do śledzenia takich przedmiotów jak klucze, szczelinomierze, sprzęt elektroniczny, sprzęt medyczny.

Tag pralniczy FT-401-ST Datamars

Tag pralniczy FT-401-ST Datamars

Tag RFID Datamars to znacznik służący do znakowania odzieży, ręczników, pościeli czy innych tekstyliów. Zastosowanie specjalnie zaprojektowanych chipów oraz dedykowanego systemu RFID umożliwia znaczne usprawnienie pracy, oszczędzając czas i pieniądze.

Tag Elastyczna metalowa etykieta UHF

Tag Elastyczna metalowa etykieta UHF

Etykieta przeznaczona jest do znakowania małych przedmiotów wykonanych z metalu takich jak sprzęt IT, urządzenia mobilne, niewielkie narzędzia, sprzęt medyczny. Znacznik ten pokryty jest niewielką wartwą kleju, który ulatwia jego montaż.

Tag RFID UHF na oponę

Tag RFID UHF na oponę

Tag RFID UHF Rubber przeznaczony jest do znakowania opon, szczególnie niektórych opon o wysokiej wartości w grupie autobusów, flocie logistycznej itp. Taga należy zainstalować wewnątrz opony poprzez wulkanizację, podobnie jak naprawa opony.

Opaska zaciskowa/trytytka RFID HAX

Opaska zaciskowa/trytytka RFID HAX

Dzięki zastosowaniu tej opaski w szybki i łatwy sposób można oznakować dowolne przedmioty, np. kable, rury, pojemniki, sprzęt, narzędzia itd. Znacznik ten wykonany jest w sposób, który umożliwia naklejenie samoprzylepnej etykiety z nazwą i numerem inwentarzowym lub dodatkowym kodem kreskowym.

Tag anti metal HAX

Tag anti metal HAX

Jest to znacznik stworzony do znakowania produktów metalowych oraz tworzyw sztucznych. Znacznik ten można umieścić na paletach, kontenerach, narzędziach, urządzeniach technicznych, sprzęcie budowlanym czy urządzeniach elektrycznych.

Tag metka towarowa UHF

Tag metka towarowa UHF

Coraz popularniejsze stają się metki towarowe, zawieszki z umieszczonym wewnątrz tagiem RFID.
Proponujemy m.in.: metki towarowe, wszywki ubraniowe, zawieszki na palety.

Etykiety na dokumenty, palety UHF

Etykiety na dokumenty, palety UHF

Etykieta sprawdza się tam, gdzie potrzebne są etykiety o dużej czułości i małych rozmiarach. W systemach zarządzania dokumentacją czy do znakowania obiektów, których identyfikacja konieczna jest z paru metrów.

Zamknij

Potrzebujesz pomocy?
Chcesz poznać szczegóły współpracy?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

    Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

    Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

    Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.