Zintegrowany czytnik HAX_ZCB

Zintegrowany czytnik HAX_ZCB

Czytnik HAX_ZCB to uniwersalny w zastosowaniu czytnik biurkowy, który można podłączyć do komputera poprzez interfejs USB. Zasięg zaledwie kilku centymetrów pozwala na programowanie i odczyt kart RFID UHF

Zintegrowany czytnik dalekiego zasięgu HAX_ZC

Zintegrowany czytnik dalekiego zasięgu HAX_ZC

Jest to czytnik uniwersalny, którego główną zaletą jest łatwość programowania oraz elastyczność działania. Sprawdzi się praktycznie w każdej branży, od logistyki, przez przemysł aż do kontroli dostępu

Stacjonarny czytnik RFID FX9600

Stacjonarny czytnik RFID FX9600

Czytnik RFID UHF Zebra FX9600 posiada w zależności od wariantu 4 lub 8 portów. Zarówno wejścia jak i wyjścia znajdują się po tej samej stronie, co znacznie ułatwia instalację urządzenia.

Stacjonarny czytnik RFID FX7500

Stacjonarny czytnik RFID FX7500

Czytnik RFID UHF Zebra FX7500 to czytnik wysokiej jakości, który umożliwia podłaczenie jednocześnie od 2 do 4 anten, dzięki czemu wykrywanie chipów RFID UHF staje się jeszcze prostsze, gdyż pozwala on na szybką i dokładne wykrywanie oraz analizę danych.

Mobilny Czytnik RFID RFD2000 i komputer mobilny TC20

Mobilny Czytnik RFID RFD2000 i komputer mobilny TC20

Kolektor danych Zebra TC20 wraz z modułem skanującym RFD2000 służy do odczytu danych umieszczonych na tagach RFID nawet z odległości 5m. Pozwala również a odczyt kodów kreskowych jedno- i dwuwymiarowych. Funkcjonalny kształt, niewielki rozmiar oraz uchwyt skanujący pozwalają na wydajną pracę.

Mobilny czytnik RFID RFD8500

Mobilny czytnik RFID RFD8500

Czytnik RFID UHF Zebra RFD8500 umożlwia odczyt danych zapisanych na tagach RFID oraz kodach kreskowych przy pomocy niemal każdego smartfona lub przenośnego terminala.

Zamknij

Potrzebujesz pomocy?
Chcesz poznać szczegóły współpracy?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

    Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

    Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

    Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.