Stacjonarny czytnik RFID FX9600

Stacjonarny czytnik RFID FX9600

Czytnik RFID UHF Zebra FX9600 posiada w zależności od wariantu 4 lub 8 portów. Zarówno wejścia jak i wyjścia znajdują się po tej samej stronie, co znacznie ułatwia instalację urządzenia.

Czytnik ten znajduje zastosowanie w wielu obszarach:

logistyce,

przemyśle,

magazynie,

pralni czy liniach produkcyjnych.

Zastosowanie aluminiowej obudowy pozwala na użytkowanie czytnika w trudnych warunkach, w których mogą wystąpić wahania temperatury, kurz czy brud.

Dostosowanie odpowiedniego rozwiązania RFID do potrzeb klienta pozwala zaoszczędzić czas, zmniejszyć koszty oraz zminimalizować błędy. Dzięki dostępności różnych rodzajów tagów można oznaczyć niemal każdy obiekt i skutecznie identyfikować asortyment przedsiębiorstwa.

Specyfikacja

 • Standard RFID UHF (EPC 1, GEN 2)
 • Procesor Texas Instruments AM3505 – 600 MHz
 • Pamięć RAM 256MB
 • Częstotliwość 865 – 868 MHz (EU)
 • Moc czytnika max 33dbm
 • Wymiary 7,3 cm dł. x 18,4 cm szer. x 5 cm
 • Porty anteny FX9600-4: 4 porty monostatyczne; (odwrócenie biegunowości TNC) FX9600-8: 8 portów monostatycznych; (odwrócenie biegunowości TNC)

Masz pytania? Napisz do nas

  Zamknij

  Potrzebujesz pomocy?
  Chcesz poznać szczegóły współpracy?

  Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

   Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

   Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

   Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.