Jesteś tu pierwszy raz? Wstęp do RFiD - poradnik dla początkującego

Jesteśmy firmą, która zapewnia rozwiązana IoT oparte na technologii RFID. Oferujemy kompleksowe rozwiązania wspierające logistykę i produkcje, zwiększając ich wydajność i automatyzując ich procesy.

Pomagamy firmom lepiej zarządzać majątkiem oraz zwiększać ich konkurencyjność.

Z naszych rozwiązań w formie SaaS korzysta już ponad 100 klientów takich jak przemysł chemiczny, automotive, meblarski, szpitale, hotele, pralnie przemysłowe.

Nasz zespół to pasjonaci technologii RFID,

Nasi Partnerzy
Zaufali nam m.in.
Zamknij

Potrzebujesz pomocy?
Chcesz poznać szczegóły współpracy?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

    Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

    Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

    Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.