Jesteś tu pierwszy raz? Wstęp do RFiD - poradnik dla początkującego

Tag HAX mini

Tag HAX mini

Tag Hax U-mini to chip, którego główną zaletą jest niewielki rozmiar (61.6*36.6*12.0mm) oraz możliwość umieszczenia go na przedmiotach metalowych, sprzęcie elektrycznym, sprzęcie IT czy przewodach

Tag HAX Micro

Tag HAX Micro

Tag HAX Micro to chip charakteryzujący się niewielkim rozmiarem (5*5*3mm), który został zaprojektowany specjalnie do znakowania przedmiotów wykonanych z metalu. Idealnie sprawdzi się do śledzenia takich przedmiotów jak klucze, szczelinomierze, sprzęt elektroniczny, sprzęt medyczny.

Tag pralniczy FT-401-ST Datamars

Tag pralniczy FT-401-ST Datamars

Tag RFID Datamars to znacznik służący do znakowania odzieży, ręczników, pościeli czy innych tekstyliów. Zastosowanie specjalnie zaprojektowanych chipów oraz dedykowanego systemu RFID umożliwia znaczne usprawnienie pracy, oszczędzając czas i pieniądze.

Zintegrowany czytnik HAX_ZCB

Zintegrowany czytnik HAX_ZCB

Czytnik HAX_ZCB to uniwersalny w zastosowaniu czytnik biurkowy, który można podłączyć do komputera poprzez interfejs USB. Zasięg zaledwie kilku centymetrów pozwala na programowanie i odczyt kart RFID UHF

Antena kierunkowa HAX A12DBI

Antena kierunkowa HAX A12DBI

Jest to antena, którą można stosować w wielu systemach RFID. Zasięg odczytu danych to nawet 12m, dzięki czemu sprawdzi się ona na dużych powierzchniach czy pracy na zewnątrz.

Zintegrowany czytnik dalekiego zasięgu HAX_ZC

Zintegrowany czytnik dalekiego zasięgu HAX_ZC

Jest to czytnik uniwersalny, którego główną zaletą jest łatwość programowania oraz elastyczność działania. Sprawdzi się praktycznie w każdej branży, od logistyki, przez przemysł aż do kontroli dostępu

Tag Elastyczna metalowa etykieta UHF

Tag Elastyczna metalowa etykieta UHF

Etykieta przeznaczona jest do znakowania małych przedmiotów wykonanych z metalu takich jak sprzęt IT, urządzenia mobilne, niewielkie narzędzia, sprzęt medyczny. Znacznik ten pokryty jest niewielką wartwą kleju, który ulatwia jego montaż.

Tag RFID UHF na oponę

Tag RFID UHF na oponę

Tag RFID UHF Rubber przeznaczony jest do znakowania opon, szczególnie niektórych opon o wysokiej wartości w grupie autobusów, flocie logistycznej itp. Taga należy zainstalować wewnątrz opony poprzez wulkanizację, podobnie jak naprawa opony.

Opaska zaciskowa/trytytka RFID HAX

Opaska zaciskowa/trytytka RFID HAX

Dzięki zastosowaniu tej opaski w szybki i łatwy sposób można oznakować dowolne przedmioty, np. kable, rury, pojemniki, sprzęt, narzędzia itd. Znacznik ten wykonany jest w sposób, który umożliwia naklejenie samoprzylepnej etykiety z nazwą i numerem inwentarzowym lub dodatkowym kodem kreskowym.

Tag anti metal HAX

Tag anti metal HAX

Jest to znacznik stworzony do znakowania produktów metalowych oraz tworzyw sztucznych. Znacznik ten można umieścić na paletach, kontenerach, narzędziach, urządzeniach technicznych, sprzęcie budowlanym czy urządzeniach elektrycznych.

Tag metka towarowa UHF

Tag metka towarowa UHF

Coraz popularniejsze stają się metki towarowe, zawieszki z umieszczonym wewnątrz tagiem RFID.
Proponujemy m.in.: metki towarowe, wszywki ubraniowe, zawieszki na palety.

Etykiety na dokumenty, palety UHF

Etykiety na dokumenty, palety UHF

Etykieta sprawdza się tam, gdzie potrzebne są etykiety o dużej czułości i małych rozmiarach. W systemach zarządzania dokumentacją czy do znakowania obiektów, których identyfikacja konieczna jest z paru metrów.

Etykiety logistyczne UHF

Etykiety logistyczne UHF

 Stosowana przy automatycznej identyfikacji palet w systemach zarządzania łańcuchem dostaw.

Etykieta inwentaryzacyjna, produktowa UHF

Etykieta inwentaryzacyjna, produktowa UHF

Etykieta ta stosowana jest wszędzie tam gdzie potrzebna jest niewielka etykieta o dobrym odczycie z odległości 1-2m.
Idealnie nadaje się do stosowania do oznaczania środków trwałych, wyrobów. Stosowana jest też do znakowania towarów czy opakowań zbiorczych.

Drukarki RFID z serii ZT400

Drukarki RFID z serii ZT400

Drukarka Zebra ZT410 to drukarka przemysłowa, która umożliwia drukowanie samoprzylepnych etykiet o niewielkich rozmiarach, która posiada automatyczny wbudowany programator chipów UHF RFID.

Antena RFID AN440

Antena RFID AN440

Antena RFID UHF Zebra AN440 umożliwia zarówno pracę monostatyczną i biostatyczną poprzez zastosowanie dwóch niezależnych anten o polaryzacji kołowej (jedna prawoskrętna, druga lewoskrętna). Umożliwia to skuteczne wykrywanie tagów RFID przy użyciu pojedynczego panelu anteny.

Tag Silverline Zebra

Tag Silverline Zebra

Zebra Silverline to uniwersalna etykieta, którą można umieścić praktycznie na każdym podłożu – metalu, szkle, tworzywach sztucznych.

Stacjonarny czytnik RFID FX9600

Stacjonarny czytnik RFID FX9600

Czytnik RFID UHF Zebra FX9600 posiada w zależności od wariantu 4 lub 8 portów. Zarówno wejścia jak i wyjścia znajdują się po tej samej stronie, co znacznie ułatwia instalację urządzenia.

Stacjonarny czytnik RFID FX7500

Stacjonarny czytnik RFID FX7500

Czytnik RFID UHF Zebra FX7500 to czytnik wysokiej jakości, który umożliwia podłaczenie jednocześnie od 2 do 4 anten, dzięki czemu wykrywanie chipów RFID UHF staje się jeszcze prostsze, gdyż pozwala on na szybką i dokładne wykrywanie oraz analizę danych.

Mobilny Czytnik RFID RFD2000 i komputer mobilny TC20

Mobilny Czytnik RFID RFD2000 i komputer mobilny TC20

Kolektor danych Zebra TC20 wraz z modułem skanującym RFD2000 służy do odczytu danych umieszczonych na tagach RFID nawet z odległości 5m. Pozwala również a odczyt kodów kreskowych jedno- i dwuwymiarowych. Funkcjonalny kształt, niewielki rozmiar oraz uchwyt skanujący pozwalają na wydajną pracę.

Mobilny czytnik RFID RFD8500

Mobilny czytnik RFID RFD8500

Czytnik RFID UHF Zebra RFD8500 umożlwia odczyt danych zapisanych na tagach RFID oraz kodach kreskowych przy pomocy niemal każdego smartfona lub przenośnego terminala.

Zamknij

Potrzebujesz pomocy?
Chcesz poznać szczegóły współpracy?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

    Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

    Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

    Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.