Jesteś tu pierwszy raz? Wstęp do RFiD - poradnik dla początkującego

Mobilny Czytnik RFID RFD2000 i komputer mobilny TC20

Mobilny Czytnik RFID RFD2000 i komputer mobilny TC20

Kolektor danych Zebra TC20 wraz z modułem skanującym RFD2000 służy do odczytu danych umieszczonych na tagach RFID nawet z odległości 5m. Pozwala również a odczyt kodów kreskowych jedno- i dwuwymiarowych. Funkcjonalny kształt, niewielki rozmiar oraz uchwyt skanujący pozwalają na wydajną pracę.

Czytnik wraz z dedykowanym systemem RFID jest bardzo użytecznym narzędziem zapewniającym szybką i bezbłędną identyfikację asortymentu zarówno podczas procesu inwentaryzacyjnego jak i w czasie kontroli stanów magazynowych. Czytnik wyposażony jest w duży ekran dotykowy, szybki moduł WiFi oraz system Android 7.x. posiadający dostęp do aplikacji Google. Zastosowanie pojemnej baterii umożliwia długi czas pracy na jednym ładowaniu

Specyfikacja

 • Standard RFID UHF (EPC 1, GEN 2)
 • Częstotliwość 865 – 868 MHz (EU)
 • Komunikacja USB, Wireless (Wi-Fi)
 • Producent Zebra
 • Zasilanie 5VDC, Wbudowana bateria
 • Wymiary 4.9 cm x 7.9 cm x 13.3 cm
 • Szybkość odczytu do 700 tagów / sekundę

Masz pytania? Napisz do nas

  Zamknij

  Potrzebujesz pomocy?
  Chcesz poznać szczegóły współpracy?

  Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

   Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

   Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

   Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.