Jesteś tu pierwszy raz? Wstęp do RFiD - poradnik dla początkującego

Stacjonarny czytnik RFID FX7500

Stacjonarny czytnik RFID FX7500

Czytnik RFID UHF Zebra FX7500 to czytnik wysokiej jakości, który umożliwia podłączenie jednocześnie od 2 do 4 anten, dzięki czemu wykrywanie chipów RFID UHF staje się jeszcze prostsze, gdyż pozwala on na szybką i dokładne wykrywanie oraz analizę danych. Wybierając odpowiednie rozwiązanie RFID można znacznie usprawnić wiele procesów, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i zmniejszenie kosztów.

Zastosowanie Zebra FX7500

Czytnik Zebra FX7500 jest stosowany jest m.in:
w branży logistycznej,
produkcyjnej, przemysłowej,
pralniczej,
a także w magazynach czy systemach monitorowania łańcuchów dostaw.

Czytnik RFID UHF Zebra FX7500 to czytnik wysokiej jakości, który umożliwia podłączenie jednocześnie od 2 do 4 anten, dzięki czemu wykrywanie chipów RFID UHF staje się jeszcze prostsze, gdyż pozwala on na szybką i dokładne wykrywanie oraz analizę danych.

Wdrożenie RFID pozwala znacznie usprawnić wiele procesów, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i zmniejszenie kosztów. Czytnik ten jest stosowany m.in. w branży logistycznej, produkcyjnej, przemysłowej, pralniczej a także w magazynach czy systemach monitorowania łańcuchów dostaw.

Sprawdź, jak działa system RFID.

Specyfikacja

 • Standard RFID UHF (EPC 1, GEN 2)
 • Częstotliwośćv 865 – 868 MHz (EU)
 • Komunikacja Ethernet (LAN), RS232, USB
 • Zasilanie 24VDC, PoE
 • Moc czytnika max 30dbm
 • Wymiary 19,56 cm × 14,99 cm × 4,32 cm
 • Producent Zebra
 • Porty anten FX 7500-2: 2 porty monostatyczne (TNC o odwróconej polaryzacji) FX 7500-4: 4 porty monostatyczne (TNC o odwróconej polaryzacji)

Masz pytania? Napisz do nas

  Zamknij

  Potrzebujesz pomocy?
  Chcesz poznać szczegóły współpracy?

  Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

   Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

   Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

   Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.