Jesteś tu pierwszy raz? Wstęp do RFiD - poradnik dla początkującego

Tag HAX Micro

Tag HAX Micro

Tag HAX Micro to chip charakteryzujący się niewielkim rozmiarem (5*5*3mm), który został zaprojektowany specjalnie do znakowania przedmiotów wykonanych z metalu. Idealnie sprawdzi się do śledzenia takich przedmiotów jak klucze, szczelinomierze, sprzęt elektroniczny, sprzęt medyczny. Tag ten nie może być używany do znakowania przedmiotów niemetalowych, gdyż specjalna konstrukcja wykorzystuje metalowy obiekt jako antenę.

Dzięki zastosowaniu HAX Micro oraz dedykowanego systemu RFID z łatwością można zidentyfikować i kontrolować przemieszczanie się oznakowanych przedmiotów. Przykładowe zastosowanie:

 • Kontrola narzędziowni
 • Kontrola magazynu
 • Służba zdrowia

Pomimo niewielkich rozmiarów odczyt danych możliwy jest z odległości około 2m

Specyfikacja

 • Częstotliwość 865-868 MHz
 • Temperatura pracy -40℃~+150℃
 • Wymiary 5*5*3mm
 • Zastosowany chip Alien Higgs-3/Impinj Monza 5

Masz pytania? Napisz do nas

  Zamknij

  Potrzebujesz pomocy?
  Chcesz poznać szczegóły współpracy?

  Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

   Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

   Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

   Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.