Jesteś tu pierwszy raz? Wstęp do RFiD - poradnik dla początkującego

Etykieta inwentaryzacyjna, produktowa UHF

Etykieta inwentaryzacyjna, produktowa UHF

Etykieta ta stosowana jest wszędzie tam gdzie potrzebna jest niewielka etykieta o dobrym odczycie z odległości 1-2m.
Idealnie nadaje się do stosowania do oznaczania środków trwałych, wyrobów. Stosowana jest też do znakowania towarów czy opakowań zbiorczych.

Etykieta inwentaryzacyjna jest skonstruowana w taki sposób by nie było możliwe jej przyklejanie. Materiałem nośnym etykiety jest surowiec PET na którym montowana jest antena z chipem. Natomiast surowiec zastosowany na wierzchu to folia PP lub biały papier 115g.

Specyfikacja

 • wymiar: 35x55mm
 • chip: NXP Ucode7 / Ucode G2iL
 • surowiec : folia PP, papier

Masz pytania? Napisz do nas

  Zamknij

  Potrzebujesz pomocy?
  Chcesz poznać szczegóły współpracy?

  Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

   Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

   Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

   Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.