Jesteś tu pierwszy raz? Wstęp do RFiD - poradnik dla początkującego

Opaska zaciskowa/trytytka RFID HAX

Opaska zaciskowa/trytytka RFID HAX

Dzięki zastosowaniu opaski RFID w szybki i łatwy sposób można oznakować dowolne przedmioty, np. kable, rury, pojemniki, sprzęt, narzędzia itd. Znacznik ten wykonany jest w sposób, który umożliwia naklejenie samoprzylepnej etykiety z nazwą i numerem inwentarzowym lub dodatkowym kodem kreskowym. Odczyt danych możliwy jest nawet z odległości 4-5m. Dzięki zastosowaniu opaski zaciskowej znakowaniu produktów będzie możliwe wszędzie tam, gdzie montaż zwykłego taga RFID jest kłopotliwe. Znaczniki są również odporne na trudne warunki (zapylenie, wysokie czy niskie temperatury) co likwiduje problem odczytania zamazanych czy uszkodzonych kodów kreskowych.

Zastosowanie trytytki / opaski RFID

Opaska RFID służy do znakowania:

 • kabli, rur, zaworów, przewodów, przedłużaczy
 • narzędzi, maszyn, aparatury
 • skrzynek na narzędzia, pojemników

Sprawdź, czym jest system RFID i jak działa.

Specyfikacja

 • Standard RFID UHF (EPC 1, GEN 2)
 • Częstotliwość 860 – 960 MHz
 • Temperatura pracy -40C do 60C
 • Rozmiar pamięci pamięć EPC: 96 bit, TID 96 bit + 512 bitów pamięci użytkownika
 • Zastosowany chip Alien Higgs 3

Masz pytania? Napisz do nas

  Zamknij

  Potrzebujesz pomocy?
  Chcesz poznać szczegóły współpracy?

  Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

   Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

   Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

   Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.