Jesteś tu pierwszy raz? Wstęp do RFiD - poradnik dla początkującego

Drukarki RFID z serii ZT400

Drukarki RFID z serii ZT400

Drukarka Zebra ZT410 to drukarka przemysłowa, która umożliwia drukowanie samoprzylepnych etykiet o niewielkich rozmiarach, która posiada automatyczny wbudowany programator chipów UHF RFID.

Zastosowanie drukarki Zebra ZT410

Umożliwia ona szybki wydruk etykiety z jednoczesnym jej zakodowaniem. Dzięki zastosowaniu tej drukarki znakowanie asortymentu staje się bardzo szybkie. Drukarka wyposażona jest we wszystkie popularne złącza komunikacyjne i jest ona przystosowana do zadruku etykiet RFID umieszczanych na powierzchniach metalowych i może być szeroko stosowana w systemach logistycznych, handlowych czy inwentaryzacyjnych. Istnieje możliwość współpracy drukarki z wagą elektroniczną.

Dostępne są również nowsze wersje drukarek RFID UHF: Zebra ZT411 i Zebra ZT421.

Sprawdź zastosowania systemu RFID.

Specyfikacja

 • Waga 2.2 kg
 • Wymiary 19.3 × 19.1 × 25.4 cm
 • Standard RFID UHF (EPC 1, GEN 2)
 • Komunikacja Centronics Parallel (port drukarki), Ethernet (LAN), RS232, USB, Wireless (Wi-Fi) w opcji
 • Zasilanie 110VAC, 230VAC
 • Technologia druku termotransferowa
 • Rozdzielczość druku 300 dpi, 12 punktów/cal
 • Producent Zebra

Masz pytania? Napisz do nas

  Zamknij

  Potrzebujesz pomocy?
  Chcesz poznać szczegóły współpracy?

  Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

   Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

   Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

   Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.