Jesteś tu pierwszy raz? Wstęp do RFiD - poradnik dla początkującego

Antena kierunkowa HAX A12DBI

Antena kierunkowa HAX A12DBI

Jest to antena, którą można stosować w wielu systemach RFID. Zasięg odczytu danych to nawet 12m, dzięki czemu sprawdzi się ona na dużych powierzchniach czy pracy na zewnątrz. Dzięki możliwości współpracy z czytnikiem wielokanałowym antenę tą stosuje się do budowy bramek i punktów kontroli, co pozwala na wykorzystanie systemu RFID do:

 • monitorowania przemieszczania się osób czy asortymentu – duży zasięg umożliwia stałą identyfikację tagów
 • rejestrowanie towarów, palet podczas wjazdu i wyjazdu z magazynu np. na wózkach widłowych

Antenę wraz z dedykowanym systemem RFID można wykorzystać w wielu branżach – przemyśle, magazynie, logistyce, handlu, punktach przerzutowych, pralniach czy systemach parkingowych RFID

Specyfikacja

 • Częstotliwość 860 – 960 MHz
 • Wymiary 44 x 44,5 x 5,5 cm
 • Standard RFID UHF (EPC 1, GEN 2)

Masz pytania? Napisz do nas

  Zamknij

  Potrzebujesz pomocy?
  Chcesz poznać szczegóły współpracy?

  Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

   Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

   Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

   Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.