Jesteś tu pierwszy raz? Wstęp do RFiD - poradnik dla początkującego

Zintegrowany czytnik HAX_ZCB

Zintegrowany czytnik HAX_ZCB

Czytnik HAX_ZCB to uniwersalny w zastosowaniu czytnik biurkowy, który można podłączyć do komputera poprzez interfejs USB. Zasięg zaledwie kilku centymetrów pozwala na programowanie i odczyt kart RFID UHF, dzięki czemu można go zastosować m.in. w:

 • programowaniu kart, chipów RFID
 • autoryzacji wydania czy wypożyczenia sprzętu
 • autoryzacji dostępu do programów komputerowych
 • służbie zdrowia

Dzięki niewielkim rozmiarom oraz obecności jednego kabla dla transmisji i zasilania czytnika można go łatwo przenieść czy umieścić na biurku.

Dostępne są również wersje demonstracyjne kodu programu oraz oprogramowania narzędziowe. Klawiatura RFID, Programator RFID i Rejestrator RFID  umożliwiają szybkie zastąpienie kodów kreskowych znacznikami RFID.

Specyfikacja

 • Wymiary 104 mm x 69 mm x 12 mm
 • Moc czytnika regulowana do 13 dBm
 • Protokół pracy czytnika EPC GEN2, ISO18000-6B/6C

Masz pytania? Napisz do nas

  Zamknij

  Potrzebujesz pomocy?
  Chcesz poznać szczegóły współpracy?

  Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

   Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

   Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

   Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.