Jesteś tu pierwszy raz? Wstęp do RFiD - poradnik dla początkującego

Tag Silverline Zebra

Tag Silverline Zebra

Zebra Silverline to uniwersalna etykieta, którą można umieścić praktycznie na każdym podłożu – metalu, szkle, tworzywach sztucznych.

Może być zastosowana także do znakowania narzędzi, urządzeń elektrycznych, kabli, rur.

Dzięki elastyczności taką etykietę można również umieścić na zakrzywionych powierzchniach jak np. butelki. Niewielkie rozmiary etykiety pozwalają na umieszczenie jej nawet na drobnych urządzeniach, co jednak pozwala na odczyt danych nawet z 4m.

Etykieta dzięki wierzchniej białej warstwie wykonanej z materiału PET pozwala na zadruk na odpowiedniej drukarce termo transferowej.

Etykieta ta znajduje szerokie zastosowanie w znakowaniu fiolek, małych butelek, rur, kabli, sprzętów IT czy artykułów przemysłowych.

Zastosowanie tej etykiety oraz odpowiedniego rozwiązania RFID znacznie ułatwi i przyspieszy proces inwentaryzacji zasobów firmy.

Posiadamy następujące wymiary tagów:

110mm x 13mm
100mm x 40mm
100mm x 13mm
45mm x 13mm
60mm x 25mm

Masz pytania? Napisz do nas

  Zamknij

  Potrzebujesz pomocy?
  Chcesz poznać szczegóły współpracy?

  Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

   Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

   Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

   Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.