Jak myślisz? Gdybyś dostał narzędzie które zwiększyło by wydajność Twojej pralni o 20 % oraz zmniejszyło ilość reklamacji praktycznie do zera to jak bardzo zmieniłoby to Twój biznes?

 

Coraz więcej pralni interesuje się wdrożeniem RFID, gdyż dostrzegają jak wiele problemów stwarza rozliczanie usługi pralniczej oraz możliwości jakie daje system RFID. Dzięki nam możesz wyeliminować liczenie ręczne, zmniejszyć ilość reklamacji dzięki czemu Twoi pracownicy będą mogli skupić się na innych zadaniach i zwiększyć wydajność całej pralni.

Szybciej odnajdziesz rzeczy leasingowe lub klienta co pozwoli na zwiększenie wydajności pralni i efektywności pracowników oraz kontroli nad zakładem, ponieważ dane z ochipowanych rzeczy będziesz mógł sczytać w kilka sekund

Jeśli jesteś pralnią która pierze tekstylia dla hoteli czy szpitali lub też leasingujesz swoje tekstylia do wyżej wymienionych jednostek i dotyczy Cię którykolwiek z tych problemów:

Możemy Ci pomóc

 

Jeśli chcesz:

To umów się na rozmowę z naszym przedstawicielem.

 

Możesz jednak zostać przy tym co masz i działać tak ja do tej pory, a wtedy

Nie musisz wszystkiego ochipowywać od razu – na początek wystarczy jeden klient, a potem gdy się przekonasz będziesz mógł zaproponować to innym lub zacząć chipować Twoją odzież leasingową.

Oferujemy tanie, abonamentowe rozwiązanie, pobieramy za nasze usługi abonament, a w zamian za to dostajesz od nas wsparcie techniczne, niezbędne aktualizacje oraz  nie inwestujesz w infrastrukturę, a sama taka inwestycja przewyższa kilkuletni abonament.

Nawet jeśli jesteś małą pralnią i nie ma u Ciebie wiele miejsca, RFID jest dla Ciebie. Dostosujemy wdrożenie do Twojej pralni. Nawet jeśli masz mały tonaż prania, to tym bardziej warto kontrolować co się dzieje z tekstyliami.

Oczywiście możesz twierdzić, że u Ciebie wszystko się zgadza. Wielu naszych klientów też tak twierdziło, lecz po wdrożeniu naszego rozwiązania zobaczyli, że jednak nie jest tak jak uważali do tej pory

Może RFID nie sprawdziło się u Ciebie? My nie odpowiadamy za rozwiązania naszej konkurencji, posiadamy ponad 40 zadowolonych obiektów pralniczych u których nasze rozwiązania się sprawdziły

 

Jeśli jednak stwierdzisz, że RFID jest dla Ciebie to zadasz sobie pytanie, czemu akurat my?

 

Jako firma HAXON wdrożyliśmy usługę rozliczania usług pralniczych z RFID w ponad 40 obiektach.
Specjalizujemy się w systemach RFID, a w szczególności w branży pralniczej. Wiedza i doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoli nam z powodzeniem wdrożyć w Twojej pralni system RFID. Udzielamy fachowego wsparcia oraz doradztwa przez cały okres trwania umowy.

Jeśli nadal jesteś sceptyczny do tego rozwiązania, możemy przeprowadzić testy. Ochipuj partie swojej pościeli, a my wypożyczymy Ci sprzęt oraz damy darmowy dostęp do systemu. Po okresie testowym podejmiesz decyzję czy to rozwiązanie dla Ciebie, czy jednak to co masz obecnie Ci wystarcza.

Zadzwoń lub napisz już dziś do naszego przedstawiciela by umówić się na rozmowę.

KONTROLA

nad posiadanymi zasobami i stanami magazynów

AUTOMATYCZNA EWIDENCJA

umożliwiająca efektywne zarządzanie procesami rozliczeń usług, poprzez precyzyjną ich ewidencję

MONITORING

historii asortymentu tekstylnego oraz geolokalizacja wózków pralniczych

ZARZĄDZANIE

precyzyjny monitornig procesów zachodzących w pralni dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom systemu

BAZY DANYCH

informacja w czasie rzeczywistym, dostępna on-line 24/7

RAPORTOWANIE

funkcja generowania raportów, usprawniająca proces zarządzania

Zamknij