Inwentaryzacja

Jak myślisz? Gdybyś dostał narzędzie, które pozwoli Ci kontrolować Twój majątek oraz skrócić inwentaryzacje nawet o 90% jak bardzo zmieniłoby to funkcjonowanie Twojej firmy?

Coraz więcej firm interesuje się wdrożeniem systemu RFID w celu przeprowadzenia szybkiej i dokładnej inwentaryzacji. Przedsiębiorcy szukają nowoczesnych rozwiązań, które nie będą wymagały zaangażowania aż tylu pracowników. Dzięki zastosowaniu systemu RFID możemy trwale na lata oznakować Twój majątek oraz skrócić czas inwentaryzacji o ponad 90 %.

Dzięki RFID inwentaryzacja stanie się przyjemnością, a nie przykrą koniecznością, z którą zmaga się niemal każde przedsiębiorstwo.

Każdą rzecz Twojego majątku oznakujemy trwale chipami RFID, a dzięki mobilnemu czytnikowi będziesz mógł bezdotykowo odczytywać zakodowane w nich informacje. W przeciwieństwie do stosowanych powszechnie kodów kreskowych system RFID nie wymaga kontaktu optycznego z oznakowanym przedmiotem. Wszystkie dane odczytane przez czytnik zostaną zapisane przez system komputerowy, który wymaga jedynie dostępu do Internetu. Będziesz także mógł generować niezbędne raporty z przeprowadzonych inwentaryzacji.

Jeśli chcesz

  • Skrócić czas inwentaryzacji o ponad 90 %
  • Trwale oznakować swój majątek
  • Mieć kontrole nad przemieszczaniem się majątku
  • Ułatwić pracę osób przeprowadzających inwentaryzacje

To umów się na rozmowę z naszym przedstawicielem.

Możesz jednak zostać przy tym co masz i działać tak jak do tej pory, albo przestać niepotrzebnie tracić czas zarówno swój jak i swoich pracowników.

Nie musisz wszystkiego znakować od razu. Przygodę z RFID można zacząć od ochipowania jednego działu, a potem stopniowo rozszerzać usługę.

Jeśli jednak stwierdzisz, że RFID jest dla Ciebie to zadasz sobie pytanie, czemu akurat my?

Jako firma HAXON wdrożyliśmy nasze systemy RFID w ponad 40 obiektach. Wiedza i doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala nam z powodzeniem wdrożyć go również z Twojej firmie. W ramach abonamentu udzielamy fachowego wsparcia oraz doradztwa przez cały okres trwania umowy.

Jeśli nadal nie jesteś do końca przekonany, nasza firma oferuje możliwość przeprowadzenia bezpłatnych testów systemu RFID. Oznakuj cześć swojego majątku, a my wypożyczymy sprzęt
i udostępnimy oprogramowanie. Dopiero po tym czasie podejmiesz ostateczną decyzję.

Zadzwoń lub napisz już dziś do naszego przedstawiciela by umówić się na spotkanie.

Zaufali nam m.in.
Zamknij

Potrzebujesz pomocy?
Chcesz poznać szczegóły współpracy?

Zostaw swój numer telefonu, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie w ciągu kilkunastu minut.

    Zadzwonimy do Ciebie w możliwie najkrótszym czasie w godzinach pracy od 900 do 1700 w dni robocze.

    Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli Haxon S.A. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

    Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w polityce prywatności. Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty pomagające Nam w działaniach związanych z opisanym wyżej marketingiem bezpośrednim produktów i usług własnych oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.